Kramp
http://kramp.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
Forum Ana Sayfa > Kramp Konserleri
Cevapla
kramprock

Sevgili Soulmover, sana ve eşine her şey için teşekkürler. Bildiğiniz gibi biz bu yaz sonuna kadar Fethiye’de olmayı planladık. Burada sezon yeni başlayacak. Karmylassos iyi bir mekan. Çevrede bazı başka  iş imkanları da olabilir zaman içinde. Elimizden geldiği kadar burada kalmaya çalışacağız.
Benim eski eşim, her zaman arkadaşım, Eser Caner o gün Alt Cult’ta sizinle muhabbet etmiş sizi çok sevmiş, görüşmek istiyor. Senin adresi ona verdim, yakında bir mail atar. Görüşmek üzere, çok sevgiler.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Temmuz 2008 8:07 ÖS
kramprock

Arif bize mail at adresini kayda geçelim, bir de foto var, gönderelim, sevgiler
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Haziran 2008 1:06 ÖÖ
soulmover

13 Şubat akşamı Kramp’ı birkezdaha canlı izleyebilecek olmanın heyecanıyla kara kışa aldırmadan Mecaz’ın yolunu tuttuk.Çalıntı dergisi ile birlikte organize edilen konser ne yazıkki fazla ilgi görmemişti.(Çalıntıdan Suat’ın söylediğine göre 25 biletli izleyici) Dorock konserlerindeki coşkulu kalabalığın yerinde yeller esiyordu.Herhalde hava muhalefeti nedeniyledir diye düşündük.Konsere gelince...Kramp herzamanki gibi mükemmeldi.Eski-yeni parçalarla az sayıdaki izleyiciyi coşturdu.Konserin sonlarına doğru ise tam bir eziyet halini aldı.Bunun nedeni Kramp’tan sonra aynı mekanda sahne alacak olan Sarp adlı şarkıcının hayran kitlesinin ortama gelmesiydi.Tiki diye tabir edilen bu grubun hareketleri(doğumgünü pastası kesme v.s.) oradaki az sayıdaki gerçek rocksever tarafından ilgiyle izlendi.(!)...Konser bitip de mekanı terkederken Sarp’ın dinleyici kitlesinin nasıl olur da Kramp’ın kitlesinden(yani gerçek rock tayfasından) fazla olabileceğini düşündük kısa bir süre.Sonra düşünmekten vazgeçtik! ve başka bir mekana gidip içmeye devam etmeye karar verdik(orada kalıp Sarp dinleyecek halimiz yoktu ya!)
Dip not: Bu ülkede rock müzik adına çok önemli işlere imza atmış ve hala herşeye rağmen aynı ruhla müziğe devam eden Kramp grubu 25-30 kişiye çalarken,kendini rock çu diye tanımlayan popçuların salonları doldurması gerçek rockerlara hiç yakışmıyor.Birdahaki konserlerde tam kadro görüşmek dileğiyle...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Şubat 2008 4:33 ÖS
Cevapla