Kramp
http://kramp.anatolianrock.com
Her yerde rock!
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
Forum Ana Sayfa > KRAMP dirilebilir mi?
Cevapla
emre6935

Evet,Günümüzde kaliteden gittikçe uzaklaşıldığı,herşeyin reytingle öçüldüğü, şorşaklığın bilinçsizce kalite zannedildiği hertürlü piyasalarda sizler gibi kendini kendi doğrularına adayarak yıllarını müziğe vermiş insanların belki küserek,belki bıkarak pasifize olması böylece silinip gitmesi kabul edilemez.Olgunluğun belkide doruğa ulaştığı şu yaşlarınızda lütfen üretkenliğe devam.

(emre6935 tarafından 23 Mayıs 2013 3:01 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Mayıs 2013 1:49 ÖS
ceyhuny

Şartlar ne olursa olsun, grup geçmişteki çizgisinden asla taviz vermeyerek tekrardan birleşmeli. Albümler yapmalı. Çünkü siz önemli bir grupsunuz. Bizim sizlere ihtiyacımız var. Lütfen artık birleşin. Bunu en içten dileklerimle istiyorum.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Mayıs 2013 1:59 ÖÖ
kramprock

KRAMP esaslı bir faaliyet göstermeyeli belki de 10 seneden fazla oluyor. Bu süre içinde, ara sıra barlarda yapılan çalışmaları ve çeşitli turne girişimlerini saymıyoruz. Onlar belki de grubun son nefesleriydi. Bunun, elde olan ve olmayan, çeşitli nedenleri var tabi. Aslında, adına yaraşır bir şekilde, KRAMP’a kramp girdi! Bizler, sizlerin, bu nedenlerin neler, ve grubun yeniden faaliyete başlamasının hangi şartlara bağlı, olabileceği konularında düşüncelerinizi merak ediyoruz. Ana sayfadaki iki anketi de cevaplarsanız makbule geçer.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 12 Nisan 2013 5:32 ÖS
Cevapla